středa

TYPY LIDÍ VE SWINGERS KLUBU

Důvodem, proč jsem strávila tolik večerů ve swingers klubu, byla má zvědavost. Dychtila jsem potom, dozvědět se, co lidi do klubu přivádí, jaké pozadí se za návštěvou skrývá. A tak mám tady pro vás několik typů lidí, se kterými se na swingers často setkáte. (Nejsem si úplně jistá, zda jsem zmínila všechny, ale s těmito deseti se tam setkáte zaručeně)

1. Nepolíbený
Nemůže sehnat sexuální partnerku, ovšem sex za peníze s prostitutkou se mu příčí. A tak se vydá do klubu s představou, že zde budE mít zaručeně sex. Mnohdy tak odchází s nenaplněným očekáváním, že si namísto sexu večer užil pouze wellness a nebo jen sledování druhých.

2. Cizinec Osamocený bývá zřídka... Většinou klub navštíví společně s přáteli. Přijel si přece užít Prahu s kamarády bez přítelkyň... Většinou pochází z Německa...

3. Záchranář
Po  několika letech monogamního vztahu a stereotypního sexu za zavřenými dveřmi bytu se rozhodne si vztah s partnerkou okořenit a najít něco nové, co krizi zažehná a to napětí v posteli opět vrátí do hry.

4. Okukovač
Muž, který chodí do klubu jen na sledování druhých. Většinou to tak mají dotyční nepolíbení... a nebo ostýchaví. Bez oslovení ženy se jednoduše k ničemu nedostanou.

5. Nymfomanka Žena, která tráví většinu času v druhé části klubu... u baru ji ani nepotkáte, protože si užívá jednoho sexuálního partnera za druhým.

6. Milovnice pozornosti
Je to žena, která chodí na swingers často... Ovšem ne proto, že by strávila hodiny v části, kde se provozuje sex, odkud se nymfomanka prakticky nehne, ale tráví večer na sedačce nebo na baru tím, že si užívá flirtování s tamějšími muži, kteří se ji snaží lichotkami přesvědčit k sexu ve vedlejší místnosti.

7. Taťka
Muž, který vám pomalu začne plakat na rameni, jaký má nefunkční vztah, který by nejradši ukončil, ale kvůli dětem to neudělá.

8. Zvědavec
Poprvé v klubu... Vyjukaný muž a nebo pár plný očekávání, který netuší do čeho přesně jde. Mnohdy tak dojde k mýlce, že si v klubu každý užije nadmíru sexu... Ale v klubu je možné cokoli - povídání, tancování, wellnes, flirt... Sex není jistotou...

9. Štamgast
Swinger, co chodí na akce pravidelně... Ovšem za ty měsíce a roky už má v klubu staré známé, se kterými se tady pravidelně schází. Kromě pokecu v klubové části přichází i společný sex, kdy se celá partička mužů přesouvá do druhé části, aby ulovila jednu ženu na gangbang.

10. Opláceč
Podvedl vás partner? Na truc se vydáte rozdat si to s někým jiným... A kam jinam než do swingers klubu. Při otázce, co ho nebo ji tam přivedlo, zazněla odpověď "truc"... Domů tak ovšem neodchází s nadšením, že by to druhému nandali, naopak.

SHARE THIS POST

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc Vám děkuji za všechny komentáře, které mi vždy udělají radost. :)
Pokud byste se mě chtěli na něco zeptat neveřejně, napište mi email nebo vzkaz na facebooku. A pokud Vám nebude vadit, že si Váš dotaz přečtou další čtenáři, klikněte (dole) na ikonku "ask me".

Přeji Vám krásný den!

The life of Ceady. All rights reserved. ©